SQP300JB-2R4
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQP300JB-2R4
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP300JB-2R4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP300JB-2R4
Tau Wae SQP300JB-2R4 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 901971 pcs Pepa Raraunga SQP300JB-2R4.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2.4 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound