SQP300JB-2K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQP300JB-2K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: SQP300JB-2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQP300JB-2K
Tau Wae SQP300JB-2K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 893620 pcs Pepa Raraunga SQP300JB-2K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa SQP Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQP300JB-2K7
SQP300JB-2K7
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 882397 pcs
Tikiake: SQP300JB-2K7.pdf
RFQ
SQP300JB-270R
SQP300JB-270R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 911657 pcs
Tikiake: SQP300JB-270R.pdf
RFQ
SQP300JB-2K2
SQP300JB-2K2
Tikiake: SQP300JB-2K2.pdf
SQP300JB-2K4
SQP300JB-2K4