SQM300JB-2R2
Hua Hua
Tau Wae: SQM300JB-2R2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 3W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM300JB-2R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM300JB-2R2
Tau Wae SQM300JB-2R2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 3W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 637382 pcs Pepa Raraunga SQM300JB-2R2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Te hanganga Ceramic