SQM300JB-2K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SQM300JB-2K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 3W 5% TH
Ngā Rauemi: SQM300JB-2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SQM300JB-2K
Tau Wae SQM300JB-2K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 3W 5% TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 530370 pcs Pepa Raraunga SQM300JB-2K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Raupapa SQM Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Te hanganga Ceramic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SQM300JB-2R
SQM300JB-2R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 3W 5% TH
I roto i te taonga: 573594 pcs
Tikiake: SQM300JB-2R.pdf
RFQ
SQM300JB-2K2
SQM300JB-2K2
Kaihanga: Yageo