PSP900JB-5K6
YageoYageo
PSP900JB-5K6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP900JB-5K6
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 5.6K OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP900JB-5K6.pdf2.PSP900JB-5K6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP900JB-5K6
Tau Wae PSP900JB-5K6 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 5.6K OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69583 pcs Pepa Raraunga 1.PSP900JB-5K6.pdf2.PSP900JB-5K6.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 5.6 kOhms
Mana (Watts) 9W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa YAG1151
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound