PSP900JB-56R
YageoYageo
PSP900JB-56R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP900JB-56R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 56 OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP900JB-56R.pdf2.PSP900JB-56R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP900JB-56R
Tau Wae PSP900JB-56R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 56 OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81485 pcs Pepa Raraunga 1.PSP900JB-56R.pdf2.PSP900JB-56R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 56 Ohms
Mana (Watts) 9W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound