PSP900JB-220R
YageoYageo
PSP900JB-220R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP900JB-220R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP900JB-220R.pdf2.PSP900JB-220R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP900JB-220R
Tau Wae PSP900JB-220R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 220 OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75836 pcs Pepa Raraunga 1.PSP900JB-220R.pdf2.PSP900JB-220R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 9W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa PSP900JB-220R-ND
YAG1149
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound