PSP900JB-1K
YageoYageo
PSP900JB-1K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP900JB-1K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 1K OHM 9W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP900JB-1K.pdf2.PSP900JB-1K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP900JB-1K
Tau Wae PSP900JB-1K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 1K OHM 9W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92497 pcs Pepa Raraunga 1.PSP900JB-1K.pdf2.PSP900JB-1K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 9W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSP900JB-22R
PSP900JB-22R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 22 OHM 9W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 86494 pcs
Tikiake: PSP900JB-22R.pdf
RFQ
PSP900JB-1K2
PSP900JB-1K2
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 1.2K OHM 9W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 85034 pcs
Tikiake: PSP900JB-1K2.pdf
RFQ
PSP900JB-120R
PSP900JB-120R
Whakaahuatanga: RES 120 OHM 9W 5% AXIAL
Tikiake: PSP900JB-120R.pdf
PSP900JB-1K8
PSP900JB-1K8
Whakaahuatanga: RES 1.8K OHM 9W 5% AXIAL