PSP500KB-10K
YageoYageo
PSP500KB-10K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP500KB-10K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 5W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP500KB-10K.pdf2.PSP500KB-10K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP500KB-10K
Tau Wae PSP500KB-10K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 10K OHM 5W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116916 pcs Pepa Raraunga 1.PSP500KB-10K.pdf2.PSP500KB-10K.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound