PSP500KB-0R22
YageoYageo
PSP500KB-0R22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP500KB-0R22
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.22 OHM 10% 5W AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP500KB-0R22.pdf2.PSP500KB-0R22.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP500KB-0R22
Tau Wae PSP500KB-0R22 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.22 OHM 10% 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137874 pcs Pepa Raraunga 1.PSP500KB-0R22.pdf2.PSP500KB-0R22.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 220 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa YAG5699
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound