PSP400JB-1K2
YageoYageo
PSP400JB-1K2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP400JB-1K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 1.2K OHM 4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP400JB-1K2.pdf2.PSP400JB-1K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP400JB-1K2
Tau Wae PSP400JB-1K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 1.2K OHM 4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 304136 pcs Pepa Raraunga 1.PSP400JB-1K2.pdf2.PSP400JB-1K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 1.2 kOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound