PSP400JB-15R
YageoYageo
PSP400JB-15R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP400JB-15R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 15 OHM 4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP400JB-15R.pdf2.PSP400JB-15R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP400JB-15R
Tau Wae PSP400JB-15R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 15 OHM 4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297029 pcs Pepa Raraunga 1.PSP400JB-15R.pdf2.PSP400JB-15R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 15 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa PSP400JB-15R-ND
YAG1078
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound