PSM900JB-250R
YageoYageo
PSM900JB-250R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSM900JB-250R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 250 OHM 9W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PSM900JB-250R.pdf2.PSM900JB-250R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSM900JB-250R
Tau Wae PSM900JB-250R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 250 OHM 9W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86532 pcs Pepa Raraunga 1.PSM900JB-250R.pdf2.PSM900JB-250R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.496" L x 0.354" W (38.00mm x 9.00mm)
Raupapa PSM Tuhinga 250 Ohms
Mana (Watts) 9W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 250CPBK
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.409" (10.40mm)
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 250 Ohms ±5% 9W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound