PSM900JB-1K
YageoYageo
PSM900JB-1K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSM900JB-1K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 1K OHM 9W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PSM900JB-1K.pdf2.PSM900JB-1K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSM900JB-1K
Tau Wae PSM900JB-1K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 1K OHM 9W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74948 pcs Pepa Raraunga 1.PSM900JB-1K.pdf2.PSM900JB-1K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.496" L x 0.354" W (38.00mm x 9.00mm)
Raupapa PSM Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 9W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.409" (10.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSM900JB-1K2
PSM900JB-1K2
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 1.2K OHM 9W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 65650 pcs
Tikiake: PSM900JB-1K2.pdf
RFQ
PSM900JB-150R
PSM900JB-150R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 150 OHM 9W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 69045 pcs
Tikiake: PSM900JB-150R.pdf
RFQ
PSM900JB-12R
PSM900JB-12R
Whakaahuatanga: RES 12 OHM 9W 5% RADIAL
Tikiake: PSM900JB-12R.pdf
PSM900JB-1K8
PSM900JB-1K8
Whakaahuatanga: RES 1.8K OHM 9W 5% RADIAL
Tikiake: PSM900JB-1K8.pdf
PSM900JB-22R
PSM900JB-22R
Whakaahuatanga: RES 22 OHM 9W 5% RADIAL
Tikiake: PSM900JB-22R.pdf
PSM900JB-1K5
PSM900JB-1K5
Whakaahuatanga: RES 1.5K OHM 9W 5% RADIAL