MMF25SFRE1K5
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE1K5
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE1K5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE1K5
Tau Wae MMF25SFRE1K5 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2860094 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE1K5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Te hanganga Metal Film