MMF25SFRE1K47
Hua Hua
Tau Wae: MMF25SFRE1K47
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1% 1/4W MELF
Ngā Rauemi: MMF25SFRE1K47.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF25SFRE1K47
Tau Wae MMF25SFRE1K47 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3180861 pcs Pepa Raraunga MMF25SFRE1K47.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 1.47 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0204 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.47 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MMF25SFRE1K58
MMF25SFRE1K58
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 1% 1/4W MELF
I roto i te taonga: 3443350 pcs
Tikiake: MMF25SFRE1K58.pdf
RFQ
MMF25SFRE1K4
MMF25SFRE1K4
Kaihanga: Yageo