MMF-50FRF180R
YageoYageo
MMF-50FRF180R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF-50FRF180R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 180 OHM 1% 1/2W MELF
Ngā Rauemi: MMF-50FRF180R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF-50FRF180R
Tau Wae MMF-50FRF180R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 180 OHM 1% 1/2W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 918916 pcs Pepa Raraunga MMF-50FRF180R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 180 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0309 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film