MMF-50FRF120R
YageoYageo
MMF-50FRF120R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMF-50FRF120R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 120 OHM 1% 1/2W MELF
Ngā Rauemi: MMF-50FRF120R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMF-50FRF120R
Tau Wae MMF-50FRF120R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 120 OHM 1% 1/2W MELF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 845004 pcs Pepa Raraunga MMF-50FRF120R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato MELF Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Raupapa MMF Tuhinga 120 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case MELF, 0309 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 120 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film