MFR-25FRE52-12K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR-25FRE52-12K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-25FRE52-12K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-25FRE52-12K
Tau Wae MFR-25FRE52-12K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 6765101 pcs Pepa Raraunga MFR-25FRE52-12K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 12 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-25FRE52-12K1
MFR-25FRE52-12K1
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5738009 pcs
Tikiake: MFR-25FRE52-12K1.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-127R
MFR-25FRE52-127R
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 5920776 pcs
Tikiake: MFR-25FRE52-127R.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-127K
MFR-25FRE52-127K
Tikiake: MFR-25FRE52-127K.pdf
MFR-25FRE52-12K4
MFR-25FRE52-12K4