MFR-25FRE52-121R
Hua Hua
Tau Wae: MFR-25FRE52-121R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-25FRE52-121R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-25FRE52-121R
Tau Wae MFR-25FRE52-121R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 6799339 pcs Pepa Raraunga MFR-25FRE52-121R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 121 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 121 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film