MFR-25FRE52-11R
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MFR-25FRE52-11R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-25FRE52-11R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-25FRE52-11R
Tau Wae MFR-25FRE52-11R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 5509974 pcs Pepa Raraunga MFR-25FRE52-11R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 11 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-25FRE52-11R8
MFR-25FRE52-11R8
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5642644 pcs
Tikiake: MFR-25FRE52-11R8.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-11K5
MFR-25FRE52-11K5
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 5932477 pcs
Tikiake: MFR-25FRE52-11K5.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-11R3
MFR-25FRE52-11R3
Tikiake: MFR-25FRE52-11R3.pdf
MFR-25FRE52-11R5
MFR-25FRE52-11R5