MFR-25FRE52-11K
Hua Hua
Tau Wae: MFR-25FRE52-11K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: MFR-25FRE52-11K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MFR-25FRE52-11K
Tau Wae MFR-25FRE52-11K Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 6389373 pcs Pepa Raraunga MFR-25FRE52-11K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa MFR Tuhinga 11 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 11 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MFR-25FRE52-11R5
MFR-25FRE52-11R5
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1/4W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 5370609 pcs
Tikiake: MFR-25FRE52-11R5.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-11K3
MFR-25FRE52-11K3
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 5667660 pcs
Tikiake: MFR-25FRE52-11K3.pdf
RFQ
MFR-25FRE52-118R
MFR-25FRE52-118R
Tikiake: MFR-25FRE52-118R.pdf
MFR-25FRE52-11K5
MFR-25FRE52-11K5
Tikiake: MFR-25FRE52-11K5.pdf
Tikiake: MFR-25FRE52-11R.pdf
MFR-25FRE52-11R3
MFR-25FRE52-11R3
Tikiake: MFR-25FRE52-11R3.pdf
MFR-25FRE52-11K8
MFR-25FRE52-11K8