LLC450JB-0R015
Hua Hua
Tau Wae: LLC450JB-0R015
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 4.5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: LLC450JB-0R015.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC450JB-0R015
Tau Wae LLC450JB-0R015 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 4.5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134375 pcs Pepa Raraunga LLC450JB-0R015.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm)
Raupapa LLC Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 4.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±5% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LLC450JB-0R027
LLC450JB-0R027
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 0.027 OHM 4.5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 166223 pcs
Tikiake: LLC450JB-0R027.pdf
RFQ
LLC450FB-0R033
LLC450FB-0R033
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 0.033 OHM 4.5W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 102137 pcs
Tikiake: LLC450FB-0R033.pdf
RFQ
LLC450JB-0R01
LLC450JB-0R01
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 4.5W 5% AXIAL