LLC450FB-0R033
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLC450FB-0R033
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 4.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: LLC450FB-0R033.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLC450FB-0R033
Tau Wae LLC450FB-0R033 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 4.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102137 pcs Pepa Raraunga LLC450FB-0R033.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.709" L x 0.252" W (18.00mm x 6.40mm)
Raupapa LLC Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 4.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 4.5W Through Hole Resistor Axial Wirewound