FSP300KB-470R
YageoYageo
FSP300KB-470R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSP300KB-470R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 470 OHM 3W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: FSP300KB-470R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSP300KB-470R
Tau Wae FSP300KB-470R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 470 OHM 3W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35788 pcs Pepa Raraunga FSP300KB-470R.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -80/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.496" L (10.00mm x 9.00mm x 38.00mm)
Raupapa FSP Tuhinga 470 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa YAG1200
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound