FSP120KB-4R7
YageoYageo
FSP120KB-4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FSP120KB-4R7
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 1.2W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: FSP120KB-4R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FSP120KB-4R7
Tau Wae FSP120KB-4R7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 1.2W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39636 pcs Pepa Raraunga FSP120KB-4R7.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -80/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" x 0.276" Rectangular x 0.787" L (8.00mm x 7.00mm x 20.00mm)
Raupapa FSP Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 1.2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa YAG1196
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±10% 1.2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound