FRM3WSJR-73-27R
YageoYageo
FRM3WSJR-73-27R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FRM3WSJR-73-27R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 27 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.FRM3WSJR-73-27R.pdf2.FRM3WSJR-73-27R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRM3WSJR-73-27R
Tau Wae FRM3WSJR-73-27R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 27 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5435 pcs Pepa Raraunga 1.FRM3WSJR-73-27R.pdf2.FRM3WSJR-73-27R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FRM Tuhinga 27 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film