FRM3WSJR-73-22R
YageoYageo
FRM3WSJR-73-22R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FRM3WSJR-73-22R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.FRM3WSJR-73-22R.pdf2.FRM3WSJR-73-22R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRM3WSJR-73-22R
Tau Wae FRM3WSJR-73-22R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 22 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5913 pcs Pepa Raraunga 1.FRM3WSJR-73-22R.pdf2.FRM3WSJR-73-22R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Raupapa FRM Tuhinga 22 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Fusible, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film