FMP4WVFRF73-249R
YageoYageo
FMP4WVFRF73-249R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP4WVFRF73-249R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 249 OHM 4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP4WVFRF73-249R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP4WVFRF73-249R
Tau Wae FMP4WVFRF73-249R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 249 OHM 4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4392 pcs Pepa Raraunga FMP4WVFRF73-249R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 249 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 249 Ohms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film