FMP4WVFRF73-10K
YageoYageo
FMP4WVFRF73-10K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMP4WVFRF73-10K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP4WVFRF73-10K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP4WVFRF73-10K
Tau Wae FMP4WVFRF73-10K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 10K OHM 4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5537 pcs Pepa Raraunga FMP4WVFRF73-10K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Raupapa FMP Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film