FMP100JB-52-1R
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JB-52-1R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JB-52-1R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JB-52-1R
Tau Wae FMP100JB-52-1R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4129859 pcs Pepa Raraunga FMP100JB-52-1R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMP100JB-52-1R6
FMP100JB-52-1R6
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES MF 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 3704566 pcs
Tikiake: FMP100JB-52-1R6.pdf
RFQ
FMP100JB-52-1R8
FMP100JB-52-1R8
Kaihanga: Yageo
I roto i te taonga: 4200009 pcs
Tikiake: FMP100JB-52-1R8.pdf
RFQ
FMP100JB-52-0R62
FMP100JB-52-0R62
Tikiake: FMP100JB-52-0R62.pdf
FMP100JB-52-1R5
FMP100JB-52-1R5
Tikiake: FMP100JB-52-1R5.pdf
FMP100JB-52-1R1
FMP100JB-52-1R1
Tikiake: FMP100JB-52-1R1.pdf
FMP100JB-52-0R91
FMP100JB-52-0R91
Tikiake: FMP100JB-52-0R91.pdf
FMP100JB-52-1R2
FMP100JB-52-1R2