FMP100JB-52-0R68
Hua Hua
Tau Wae: FMP100JB-52-0R68
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES MF 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: FMP100JB-52-0R68.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMP100JB-52-0R68
Tau Wae FMP100JB-52-0R68 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2138840 pcs Pepa Raraunga FMP100JB-52-0R68.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Raupapa FMP Tuhinga 680 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 680 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film