AHA80AFB-14R
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-14R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 14 OHM 1%
Ngā Rauemi: AHA80AFB-14R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-14R
Tau Wae AHA80AFB-14R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 14 OHM 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12214 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-14R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 14 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 14 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA80AFB-14R7
AHA80AFB-14R7
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 14.7 OHM
I roto i te taonga: 13940 pcs
Tikiake: AHA80AFB-14R7.pdf
RFQ
AHA80AFB-147R
AHA80AFB-147R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 147 OHM 1
I roto i te taonga: 14808 pcs
Tikiake: AHA80AFB-147R.pdf
RFQ
AHA80AFB-13R3
AHA80AFB-13R3
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 13.3 OHM
Tikiake: AHA80AFB-13R3.pdf
AHA80AFB-14R3
AHA80AFB-14R3
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 14.3 OHM