AHA80AFB-13R
Hua Hua
Tau Wae: AHA80AFB-13R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASSIS MOUNT 13.0 OHM
Ngā Rauemi: AHA80AFB-13R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA80AFB-13R
Tau Wae AHA80AFB-13R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RESISTOR CHASSIS MOUNT 13.0 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14507 pcs Pepa Raraunga AHA80AFB-13R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 13 Ohms Mana (Watts) 80W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara M5 Threaded Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 13 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AHA80AFB-12R4
AHA80AFB-12R4
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 12.4 OHM
I roto i te taonga: 14091 pcs
Tikiake: AHA80AFB-12R4.pdf
RFQ
AHA80AFB-137R
AHA80AFB-137R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 137 OHM 1
I roto i te taonga: 12471 pcs
Tikiake: AHA80AFB-137R.pdf
RFQ
AHA80AFB-13R7
AHA80AFB-13R7
Whakaahuatanga: RESISTOR CHASSIS MOUNT 13.7 OHM