AHA10AFB-25R
YageoYageo
AHA10AFB-25R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA10AFB-25R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 25 OHM 1% 10W
Ngā Rauemi: AHA10AFB-25R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA10AFB-25R
Tau Wae AHA10AFB-25R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 25 OHM 1% 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63720 pcs Pepa Raraunga AHA10AFB-25R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 25 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa YAG1004 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.429" (10.90mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound