AHA10AFB-1R6
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHA10AFB-1R6
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RESISTOR CHASIS MOUNT 1.6 OHM1%
Ngā Rauemi: AHA10AFB-1R6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHA10AFB-1R6
Tau Wae AHA10AFB-1R6 Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 71265 pcs Pepa Raraunga AHA10AFB-1R6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Raupapa AHA
Tuhinga 1.6 Ohms Mana (Watts) 10W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tae Whakatu Flanges
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.429" (10.90mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.6 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor