ISC0324S24
XP PowerXP Power
ISC0324S24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISC0324S24
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 3W
Ngā Rauemi: ISC0324S24.pdf
RoHs Tūnga Whakaatuhia te tiwhikete mo te kore utu / tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISC0324S24
Tau Wae ISC0324S24 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakaatuhia te tiwhikete mo te kore utu / tono
He Rahinga Kei te wātea 5865 pcs Pepa Raraunga ISC0324S24.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Raupapa ISC03 Mana (Watts) 3W
Packaging Bulk Paa / Case 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Ētahi Ingoa 1470-3896
ISC0324S24-ND
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 125mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 125mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High