ISC0324S12
XP PowerXP Power
ISC0324S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISC0324S12
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 3W
Ngā Rauemi: ISC0324S12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISC0324S12
Tau Wae ISC0324S12 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 3W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4966 pcs Pepa Raraunga ISC0324S12.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Raupapa ISC03 Mana (Watts) 3W
Packaging Bulk Paa / Case 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 250mA