GCS350PS15
XP PowerXP Power
GCS350PS15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCS350PS15
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 200W
Ngā Rauemi: GCS350PS15.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 757 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCS350PS15
Tau Wae GCS350PS15 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 757 pcs Pepa Raraunga GCS350PS15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Raupapa GCS Mana (Watts) 200W (350W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1470-3056 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga 80 Plus® Silver, Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 13.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 13.3A