GCS250PS24
XP PowerXP Power
GCS250PS24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GCS250PS24
Kaihanga / Waitohu: XP Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 250W
Ngā Rauemi: GCS250PS24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCS250PS24
Tau Wae GCS250PS24 Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1013 pcs Pepa Raraunga GCS250PS24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Raupapa GCS Mana (Watts) 180W (250W Forced Air)
Ētahi Ingoa 1470-2520 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Standby Output, Universal Input He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7.5A