S14100034
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S14100034
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 18A 4.5 MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
256 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S14100034
Tau Wae S14100034 Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 18A 4.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32439 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa WE-FI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 732-7165 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Toroidal Inductor 18A 4.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.5 mOhm Max Whakatauranga onamata 18A