S14100032
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S14100032
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 10A 21 MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
12 pcs
24 pcs
48 pcs
96 pcs
192 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S14100032
Tau Wae S14100032 Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 10A 21 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18253 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.516" L x 1.496" W (38.50mm x 38.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa WE-LCB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 732-7166 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Toroidal Inductor 10A 21 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 21 mOhm Max Whakatauranga onamata 10A