155124RV73200
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155124RV73200
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua LED GRN/RED CLEAR 2SMD R/A
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155124RV73200
Tau Wae 155124RV73200 Kaihanga Wurth Electronics
Whakaahuatanga LED GRN/RED CLEAR 2SMD R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 362284 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 573nm Green, 632nm Red Waimurere - Mana 571nm Green, 624nm Red
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Green, 2V Red Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 2-SMD Rahi / Rahi 3.20mm L x 1.50mm W
Raupapa WL-SBSW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Side View Ētahi Ingoa 732-11416-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 30mcd Green, 60mcd Red Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 2.20mm x 1.00mm
Tae Tae Colorless Teitei (Max) 1.00mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green, Red 571nm Green, 624nm Red LED Indication - Discrete 2.1V Green, 2V Red 2-SMD, Side View
Tono - Whakamātau 20mA Green, 20mA Red Whirihoranga Common Anode