155124GS73200A
Wurth Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155124GS73200A
Kaihanga / Waitohu: Wurth Electronics
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR 1206 SMD R/A
Ngā Rauemi:
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155124GS73200A
Tau Wae 155124GS73200A Kaihanga Wurth Electronics
He Rahinga Kei te wātea 361353 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae 520nm Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 3.20mm L x 1.50mm W
Raupapa WL-SMSW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 732-12022-1
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 250mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Domed Top, 2.00mm x 1.00mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 1.10mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Standard Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
155124RS73200A
155124RS73200A
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED RED CLEAR 1206 SMD R/A
I roto i te taonga: 357008 pcs
Tikiake:
RFQ
155124M173200
155124M173200
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A
I roto i te taonga: 260910 pcs
Tikiake:
RFQ
155124GS73200
155124GS73200
Whakaahuatanga: LED GREEN CLEAR 1204 SMD R/A
155124RV73200
155124RV73200
Whakaahuatanga: LED GRN/RED CLEAR 2SMD R/A
155124BS73200A
155124BS73200A
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR 1206 SMD R/A
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN ASSY PLUG 10POS DBL ROW
Tikiake: 1551246-2.pdf
15512
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERMINAL TURRET DBL 12POS
Tikiake: 15512.pdf
155124M173200A
155124M173200A
15511B
15511B
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: BLANKING PLUG: .469 IN (11.9 MM)