BR2D63UC
Hua Hua
Tau Wae: BR2D63UC
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua CB MCB 489 2P D 63A ACDC
Ngā Rauemi: BR2D63UC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR2D63UC
Tau Wae BR2D63UC Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga CB MCB 489 2P D 63A ACDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1579 pcs Pepa Raraunga BR2D63UC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 240V
Whakatauranga onamata 63A Puku Momo Thermal Magnetic