BR2D40UC
Hua Hua
Tau Wae: BR2D40UC
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua CB MCB 489 2P D 40A ACDC
Ngā Rauemi: BR2D40UC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR2D40UC
Tau Wae BR2D40UC Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga CB MCB 489 2P D 40A ACDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1731 pcs Pepa Raraunga BR2D40UC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 240V
Raupapa BRxxxUC Tuhinga o mua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga None
Whakatauranga onamata 40A Puku Momo Thermal Magnetic