BR2C40UC
Hua Hua
Tau Wae: BR2C40UC
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua CB MCB 489 2P C 40A ACDC
Ngā Rauemi: BR2C40UC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR2C40UC
Tau Wae BR2C40UC Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga CB MCB 489 2P C 40A ACDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1730 pcs Pepa Raraunga BR2C40UC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 240V
Whakatauranga onamata 40A Puku Momo Thermal Magnetic