BR2C35UC
WeidmullerWeidmuller
Weidmuller
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR2C35UC
Kaihanga / Waitohu: Weidmuller
Whakaahuatanga hua CB MCB 489 2P C 35A ACDC
Ngā Rauemi: BR2C35UC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR2C35UC
Tau Wae BR2C35UC Kaihanga Weidmuller
Whakaahuatanga CB MCB 489 2P C 35A ACDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1892 pcs Pepa Raraunga BR2C35UC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 240V
Raupapa BRxxxUC Tuhinga o mua 2
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga None
Whakatauranga onamata 35A Puku Momo Thermal Magnetic