RGTCM0806900H0T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RGTCM0806900H0T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGTCM0806900H0T
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua THIN FILM 90 OHM 100MA
Ngā Rauemi: RGTCM0806900H0T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGTCM0806900H0T
Tau Wae RGTCM0806900H0T Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga THIN FILM 90 OHM 100MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 404370 pcs Pepa Raraunga RGTCM0806900H0T.pdf
Rahi / Rahi 0.035" L x 0.027" W (0.88mm x 0.68mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0302 (0806 Metric), 4 Lead
Ētahi Ingoa 1292-1046-2 Momo Tae Surface Mount
Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)