RGTCM0806650H0T
Walsin TechnologyWalsin Technology
RGTCM0806650H0T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RGTCM0806650H0T
Kaihanga / Waitohu: Walsin Technology
Whakaahuatanga hua THIN FILM 65 OHM 100MA
Ngā Rauemi: RGTCM0806650H0T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RGTCM0806650H0T
Tau Wae RGTCM0806650H0T Kaihanga Walsin Technology
Whakaahuatanga THIN FILM 65 OHM 100MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 478052 pcs Pepa Raraunga RGTCM0806650H0T.pdf
Rahi / Rahi 0.035" L x 0.027" W (0.88mm x 0.68mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0302 (0806 Metric), 4 Lead
Ētahi Ingoa 1292-1045-2 Momo Tae Surface Mount
Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā Hua e hāngai ana
RGTBSM5G-C
RGTBSM5G-C
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MACH SCREW BINDING HEAD COMBO M5
I roto i te taonga: 55782 pcs
Tikiake: RGTBSM5G-C.pdf
RFQ
RGTH40TS65DGC11
RGTH40TS65DGC11
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IGBT 650V 40A 144W TO-247N
I roto i te taonga: 82285 pcs
Tikiake: RGTH40TS65DGC11.pdf
RFQ
RGTBSM6G
RGTBSM6G
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MACH SCREW BINDING COMBO M6 4PK
Tikiake: RGTBSM6G.pdf
RGTH00TS65DGC11
RGTH00TS65DGC11
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IGBT 650V 85A 277W TO-247N